Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol kaphatok segítséget azzal...

Hol kaphatok segítséget azzal kapcsolatban ha valamilyen chipet ültettek belém?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy a tudtom és hozzájárulásom nélkül valamilyen chipet ültettek belém!

A háziorvos nem hajlandó segíteni, hogy kiderítsem hol van bennem és miért, pénzem pedig nincs arra hogy magán klinikára menjek.

Hova fordulhatnék segítségért?



2022. júl. 7. 19:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/229 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos mindenki szembejön veled az autópályán.
2022. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/229 anonim ***** válasza:
32%

Csak nem veszi észre.

De annyira nyugodtan, meggyőzően ir, hogy szeritnem az egész kamu.

Csak szórakozik.

De mi jót is röhögtünk rajta.


A foglalkozás elérte a célját.

2022. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/229 anonim ***** válasza:
100%

Jaj úgy sajnálom hogy nem segítettem.....pedig a jószándék vezérel.

Ezért írom, hogy MENJ EL PSZICHIÁTERHEZ ember ,ott kapsz valós segítséget.

2022. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/229 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondtak, mi volt az a nem épeszű indok, hogy átkerültél egy másik kórházba?


És amikor kontrollon voltál ott pontosan mit csináltak? Azért azt csak láttad nem?

2022. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/229 A kérdező kommentje:

54: Át kellett szállítsanak oda, ott van hely amíg haza nem mehetek, ott jobban el tudnak látni, stb. Pedig egy egyszerű térd műtét volt az egész.


Kontrollon minden mást vizsgáltak, csak ellen a térdemre alig nézték rá. Minek kell EKG, ha a térdem volt műtve? (Legalábbis azt mondták hogy EKG)

2022. júl. 8. 18:50
 56/229 anonim ***** válasza:
71%

Legalábbis azt mondták EKG.

Nem tudod mi az az EKG ???

Csak szerintük volt az ?

Szerinted a chipről szedték le az adatokat.

Kezd érdekes lenni.

Murder és Scally kell ide .

Mostmár biztos.

Hívom őket add a címed.

2022. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/229 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:)

2022. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/229 anonim ***** válasza:
59%

56👏👏👏😂😂😂😂😂😂

Szakadok 😂😂😂😂😂

57 még ők is hülyén néznek 😂😂😂😂😂

2022. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/229 anonim ***** válasza:

Tehát megműtötték a térded, utána átvittek egy másik kórházba, mert ott volt hely és ott láttak el? Gondolom előtte mondták, hogy át fognak vinni, vagy ez így hírtelen jött? (egyébként melyik kórházakról van szó?)


Majd később csináltak egy EKG-t?


Hány kontrollon voltál? Mert egy térd műtét után előbb utóbb szoktak csinálni egy kontroll röntgent, nem az első kontrollon de kicsit később igen. Nálam is volt, kb. fél évvel a műtét után.


Eddig én még nem olvastam semmi olyat a leírásodból, hogy betettek volna beléd chipet. Inkább azt, hogy nem voltál együttműködő és nem mentél el a kötelező kontrollra. Mikor volt a műtét?

2022. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/229 A kérdező kommentje:

56: pontosan! Igen, tudom mi az az EKG, hogyan néz ki, mit csinál. Nyilván at lehet alakítva, hogy közben a chipről olvasson adatokat, illetve írjon/frissítsék.


Őszintén nem értem miért gondoljatok ezt az egészet lehetetlennek?


Igen, igazatok van hogy minimális az esély az ilyenre, nem kerülnek nyilvánosságra az ehhez hasonló dolgok, DE IGEN IS LÉTEZIK. Csak azért mert ti, és az emberek legtöbbje nem találkozott hasonló van, az nem jelenti azt hogy nem létezik, nem történik meg.


Nem fogom annyiba hagyni, és kiderítem mit műveltek velem.

2022. júl. 8. 19:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!