Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell kórházi pszichológ...

Hogyan kell kórházi pszichológushoz / pszichiáterhez elmenni?

Figyelt kérdés
Elég buta kérdés, de mi a teendő? Mármint, csak úgy begurul az ember mint egy háziorvoshoz vagy időpontot kell e fixálni. És ha már itt tartunk, első körben melyik érdemes?

2022. júl. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Beutalóval.
2022. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pszichiáterhez beutaló kell és a legtöbb helyen időpontot kell kérni. Nálunk az mehet pszichológushoz, akit a pszichiáter irányít oda. Nem mehet mindenki, nincs elég pszichológus. Akik mehetnek, azok is csak 5-10 alkommal, ami kevés. Lehet, h máshol lehet közvetlenül oda menni.


Én emiatt magánba járok.

2022. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
A pszichiáterhez nem kell beutaló, de időpontot kell kérni.
2022. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint valahol kérik a beutalót, máshol nem. Érdemes telefonálni és rákérdezni erre.
2022. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van hogy háziorvostól kell kérni beutalót.És utánna még időpontot kell kérni.Ami amugy gyalázat hogy mennyit kéne várni(nekem sikerült elintézni hogy hamar sorra kerüljek)Én pont most ebbe benne és nemsokára mehetek is
2022. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!