Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha más körzethez (de ugyanahoz...

Ha más körzethez (de ugyanahoz a megyéhez) tartozó nőgyőgyászhoz (nem maszek) megy a barátnőm feliratni az első fogamzásgátlóját, akkor azért fizetnie kell, vagy ugyanúgy ingyenes, mintha a helyi SZTKban intézné ezt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetnie.
2010. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kötelező a körzetihez járni, én se a körzetihez járok, de nem is magándoki, viszont a legjobb, akit ismerek. Nem kerül plusz pénzembe, szabad orvosválasztás van.
2010. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó hír. Köszönöm szépen.
2010. szept. 22. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti? Mert én fogászatra szeretnék menni, de nem oda a hová a lakcím szerint tartozom, és nekem itt azt írták, hogy akkor fizetni kell. Biztosan nem kell?
2010. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A fogászatot nem tudom, én magándokihoz járok, ott tényleg fizetni kell, de nagyon sokat kutattam, míg találtam egy megbízható, alapos, nem anyagias (megfizethető árak) dokit, aki normális a beteggel és nem egy hentes, mint az, aki tönkretette a fogsoromat.
2010. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetlen a fogászat, ahol szigorúan körzet szerint rendelnek és ha másik fogorvoshoz akarunk menni, fizetni kell. Minden más rendelésre szabaodn lehet menni. Én pl. egy másik, közeli kisvárosba járok minden bajjal, mert ott nincs akkora tömeg, mint nálunk. Nem kell fizetni, bármelyik sztk-ba mész.
2010. szept. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!