Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy most kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy most kezdtem az életem első levél fogamzásgátlóját, a menstruáció első napján, és a megszokott 7 nap helyett 4 napos a havim? (2 hete 72 órásat is be kellett vennem. )

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Hallottál a betegtájékoztatóról? Le van írva, mik lehetnek mellékhatások, mit tapasztalhatsz kezdetben...
2009. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
nem kell bunkó válaszokat adni! amúgy igen normális. ez a tabletta egyik mellékhatása! nincs mitől félned!
2009. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Normális, hogy erről a nőgyógyászod nem tájékoztat? Nem a te hibád, de ezt nem mondta neked senki? Egyébként igen, normális. A tabletta felírása előtt volt laborvizsgálatod, májfunkció stb?
2009. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem bunkó válasz, hanem az igazság. Ott van a mellékhatásoknál felsorolva, hogy milyen hatással van a mensire a gyógyszer. Csak el is kéne olvasni...

Legalább odaírnád, mit szedsz! Szívesen belinkelem neked, ha már nem akarod átrágni magad betűről betűre. Csak nem értem, miért másnak kell helyetted cselekedni, amikor neked pontosan addig tartana elolvasni, mint nekem.

Köszi a lepontozást!

2009. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szívesen a lepontozást.Kedves válaszoló.Elolvastam pontról pontra.Olvastam,hallottam róla hogy van ilyen.A hangsúly ott van,hogy az ELSŐ szedésnél ez már lehet?Ezt nem írja a betegtájékoztató.
2009. febr. 15. 21:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Több választ nem kérek köszönöm,azt hiszem mindenre megkaptam.Mennyiből állt a többieknek normálisan írni.20 éves vagyok,egyetemista,lehet hogy te 50-es doktorandusz,akkor se kell senkit tanulatlan bunkónak nézni.Ennyi türelemmel ne is válaszolj senkinek.
2009. febr. 15. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia, a laborvizsgálatos-májfunkciós dologra figyelj oda nagyon. Ha nem volt, gyorsan csináltass egyet. Nem vicc.
2009. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ez meg volt,rendesen kivizsgáltak.
2009. febr. 15. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezőnek: Nyuig legelőszőr nekem is ezek a tünetek voltak:)


Bunkó válaszolónak...ha v.mi bajod van nem itt kell pattogni az interneten keresztül...Gyere ide kikaparom a szemed és közelebbről is megmutatom mi az a betegtájékoztató. :@


(Bocsi a bunkózásért de nem értem az ilyen embereket akik indok nélkül bunkóznak a kérdezővel.)

Ez az oldal azért van h kérdezzünk! És nem azért h bunkó válaszokat adjunk!

2009. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!