Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a legrosszabb élményetek...

Mi a legrosszabb élményetek az egészségüggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
akár kórházban, vagy vizsgálaton

2022. aug. 15. 16:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
2020 februárjában voltam korházban leg utoljára. De azóta is járok a bíróságra. Ugyanis kénytelen voltam, büntető feljelentést tenni. Ennek okai: Az egyik ápoló úgy arcon vágott, hogy az arc csontom megrepedt. Amikor az eset meg történt, erre egy nővér le kötözött az ágyhoz, és morfiumot nyomott belém. Amitől több mint 3 hétig voltam kómában. Nekem ez volt a leg rosszabb élményem. Ja és azóta az adott ápló és az adott másik nővér első fokon csak pénzbüntetést kaptak, és továbbra is az adott kórházban dolgoznak. Ami számomra nagyon ilyesztő!
2022. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Velem csak megalázóan viselkedtek párszor, de több a pozitív tapasztalat szerencsére.
2022. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Úgy beszéltek velem mint a kutyájukkal és rosszul láttak el.
2022. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

#1: elfelejtetted kitenni a szmájlit...


Ha meg tényleg ez történt veled, akkor légyszi írd le az előzményeket is... Hogy mit műveltél, ami miatt így lekötöztek, stb.

2022. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Nekem dolgozóként van rossz élményem. Kezdőként kerültem a sürgősségire, volt ott egy borzasztó arrogáns doktornő, aki folyamatosan cseszegetett, hogy nekem mit kellene tudnom, hogy engedhettek ide, tessék, csináljam meg, persze ha hibáztam, leordította a fejem. Az egyik rezidens el is ment, ő minden nap végére kisírta a szemét a nő miatt, aki azóta főorvos lett és a betegekkel is épp így viselkedik.
2022. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
4-es válaszíró! Én voltam az 1-es válaszíró! A szmájlit nem felejtettem el kitenni. Ugyanis másodfokon megy tovább az ügy. Mivel az ügyész fellebbezett az ítélet ellen arra hivatkozva, hogy 80%-os rokkant sérelmére elkövetett súlyos testi sértés büntetett követtek el. És már elő fokon is meg állapították, hogy a vádlottak az ápoló és az ápolónő bűnös, de első fokon sajnos csak pénzbírságot kaptak. És ezt a hangnemet / stílust nem csípem, ......."Hogy mit műveltél, ami miatt így lekötöztek," - remélem vetted a célzást és meg értetted.
2022. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen volt, talán 40 éve. Fájt a fogam és bementem az állami fogászatra, hogy ne kelljen maszekot fizetni. Egy feltehetően orosz akcentussal beszélő fogorvosnőhöz kerültem, aki az egyik nagyőrlő fog kezelése során belefúrt a pulpa üregbe, amitől ott helyben elájultam a fogászati kezelőszékben. A nő erre felpofozgatott és szidott, hogy ne hisztizzek, majd rátömött a nyitott pulpa üregre. 2 nap múlva kénytelen voltam elmenni a maszek fogorvoshoz, aki már csak a húzást tudta javasolni.
2022. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Ápolónőként a családtagok zaklatása, beszólogatása, próbáltak fogdosni, amikor visszaszóltam és nem hagytam annyiban, akkor a fenyegetés hogy megvárnak a kórház előtt meló után. Amikor a páciens férje megtalált Facebookon és rám mozdult messengeren miközben a felesége vajúdott… vagy még terhes volt és az osztályon feküdt veszélyeztetett terhesként, közben a kedves leendő apa üzenetben kifejtette hogy éppen mit csinálna velem, és hogy szívesen megnézne ruha nélkül (‘ahogy a természet megáldott’). Vagy hálája jeléül betömné az összes lyukat rajtam.

Vagy amikor a szabályok betartására figyelmeztettem a rokonokat, cserébe egy kiadós verést ajánlottak fel, ami miatt nem mertem kimenni munka után a kórházból.

És nem, nem tettem semmi azért, amivel ezt a viselkedést érdemeltem volna.

2022. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

A bipoláris betegségemhez köthető mind. (Részletesen is leírhatom, de sztem uncsi lenne. A részleteset úgy értem, hogy 1-2 mondatban.)


Különben egyszer műtöttek (vakbéllel, 17 éves koromban), ja, meg még egyszer torokmandulával (25 éves koromban), szültem két gyereket. Jártam-járok nőgyógyászhoz, tüdőszűrésre. Mindenhol teljesen normálisan viselkedtek velem. Legutóbb pajzsmirigy uh-on ill. mellkas rtg-en voltam és nagyon kedvesek voltak mindkét helyen. Tök ingyen.

2022. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

:6 Igen, megértettem. Abszolút értem, hogy titkolod az előzményeket.


:)

2022. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!