Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki magánba megy orvoshoz,...

Aki magánba megy orvoshoz, utána terápiára atmehet államiba? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szerettünk volna államiban időpontot kerni, viszont az időpontot hónapokkal később akarták adni. Ha magánban megcsinaltatjuk a diagnózist, akkor államiban atvehetnek?

Köszönöm a válaszokat.



2022. aug. 18. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Kilences baromságot ír. Háziorvos vagyok mindenki elfogadja a magánszolgàltatók leleteit. A javaslatukat viszont nem feltétlenül.
2022. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
És én hol írtam, hogy nem fogadják el a leleteket?
2022. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jó tehát: elfogadják, nem kell ezen stresszelnem. nincs ehhez valami jogszabály? nem találok semmit... sajnos nem vagyok jártas a dologban. vagy akár a kereső szavak is elegek. mindent megtalálok, csak azt nem, amit kéne. :D Nézzétek el bénaságomat légyszíves, ilyenkor ideges vagyok.
2022. aug. 18. 11:35
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló módon igen.


Nekem pszichés (pszichiátriai) problémám van (elég súlyos) és úgy járkálok át a magán és sztk-s rendelések között, hogy ihaj. Soha nem volt belőle probléma.

2022. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

9, 11, 12

Tényleg nem írt olyat a 9-es, hogy a magán vizsgálatok eredményeit nem fogadják el sztk-ban.

2022. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
Átmehetsz csak ott is várni kell.
2022. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!