Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Főleg Bajcsyban, vagy bárhol...

Főleg Bajcsyban, vagy bárhol akinek csináltak vastagbél tükrözést, kell vinni hálóinget, vagy valamit? Utána van pihenő idő, míg az ember összeszedi magát? A kíserő oda bejöhet? Előző nap nektek a hashajtás? Minden érdekel..

Figyelt kérdés

Sajnos semmi infót nem mondtak, én meg úgy le voltam sokkolódva, hogy eszembe se jutott kerdezni.

Hétfőn megyek délre.

Vasárnap márkaja nuku, Endogol hashajtót kell igyak nagyon sokat..

Cidrizek az egésztől..


köszi ha írtok ♥️



2022. jún. 25. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Na, nem kaptam választ...de leírom mi volt, hátha masnak segítség..


A hashajtós nap kibírható volt, ez az endogol elég kimeletes(ha már ilyen drága volt 5300). Nem csinált górcsöt, de azért aránylag hirtelen jön, úgyhogy budiközelben kell lenni..

A tukrozeshez semmi nem kellett. Le kellett vetkőzni alul, adtak egy szép zöld lepedőt, azzal bemenni a vizsgálóba, és bal oldalamra felfeküdni.

Kaptam egy bódító szurit, vénaba adják..eszmeletlen gyorsan hatott..epphogy beadta icipicit elkezdtem szedulni, szóltsm, de hogy már mit valaszoltak rá nem tudom, mert onam semmire nem emlekszem. Pedig benn voltak a popómba...vmi halvany emlek van pici fedzitő érzésre a hasamba..mert felfújnak vmi gázzal..

Összesen 1órat voltam bent, aztan mikor magamhoz tértem egy nagyon normális srác lesegített, segitett felvenni a bugyit gatyat es átkísért egy szobába..ott le lehetett fekudni..na onnan jött a buli..ufyanis a gáz amivel felfújnak tavozik..sok, és hangosan..ciki..de ez van.

Nekem a betegségből adódóan sajnos a wc.re is futnom kellett..

Összességeben nem volt olyan rossz nekem, mint amiket olvas meg hall az ember.

persze bódítás nelkul tuti nagyon gáz

2022. jún. 28. 20:45
 2/3 anonim válasza:

Köszi a leírást.

Nem soka megyek én is.

2023. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, hát sajnos nekem azóta még 1x volt..az se volt vészes, bár akkor nem sikerül olyan jól a bóditas, mint az elsőnél, de ugyanúgy csal az erős feszítő hasi érzés volt..

utána aludtam nagyon sokat ott az őrzőben...

Kitartás, és kívánom, hogy be találjanak semmi komoly dolgot odabenn

2023. aug. 21. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!