Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jobb oldalon hasi/bordaív...

Jobb oldalon hasi/bordaív alatti fájdalom..?

Figyelt kérdés
már tavaly szeptemberben kezdődhetett, októberben egy hetet feküdtem a kórházban infúzión vakbélgyulladás-gyanúval. végig sírtam az egészet, de nem találtak senmit, vérkép jó (ez rendszeresen ellenőrizve van, mert viszonylag sokat járok kórházba) és az UH sem mutatott semmit. aztán hol fájt hol nem, közben volt egy másik műtétem, aztán megint nagyon fájt és áprilisban a doki azt mondta látja az ultrahangon hogy bizony, ez vakbélgyulladás, még aznap megműtöttek, de az utólagos vizsgálat a szöveten azt mutatta hogy nem volt gyulladt. azóta is néha visszatér és napokon át szinte felállnom/megmozdítanom a törzsemet sem megy annyira fáj. mozgással, sport sérüléssel nem összeköthető, nem volt ilyenem. de tejérzékeny vagyok, szedek plussz vitamint hogy azokat pótoljam amit a tej adna, de nem hiszem hogy ez számít valamit is. még csak tizenhat éves vagyok de nagyon sokat vagyok kórházban szinte minden hónapban

2022. aug. 26. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a szüleidnek szólj erről. Majd amikor orvoshoz mész, neki is mondd el, hogy hol, hogyan, milyen sűrűn fáj. A májad van ott egyébként.
2022. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Máj,epe.
2022. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!