Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánorvostól laborvizsgálati...

Magánorvostól laborvizsgálati beutaló?

Figyelt kérdés
Magánorvosnál voltam, ahol kaptam egy beutalót különböző laborvizsgálatokra. A házi orvosom nem akarja átvenni a beutalót, hogy Ő kérte ezeket a vizsgálatokat, a lakóhely szerinti laborban pedig nem csinálják meg, mert magánorvostól van a beutaló. Nem tudja valaki, hogy hol lehet elintézni? Azt mondták, hogy állítólag 2 helyen van csak ilyen Budapesten, ahol fizetni kell, ha magánorvostól kapok beutalót, de fogalmuk sem volt róla, hogy hol és a neten sem találom sehol.

2022. szept. 16. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Synlab, több helyen.
2022. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megpróbálom Őket megkeresni ezzel a problémával. Hihetetlen, hogy kifizetek egy vagyont a magánorvosnál, mert az államiban csak hónapokra rá adnak időpontot, majd még a laborvizsgálatok miatt is kiköhöghetek egy rahedli pénzt.
2022. szept. 16. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, annyiban érthető, hogy ha a háziorvos nem tartja indokoltnak a laborvizsgálatot, akkor nem menjen az ő kontójára. Meg van olyan vizsgálat, amiért mindig fizetni kell.


Magánban, önköltségre meg szinte bármilyen vizsgálatot elvégeznek.

2022. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos magán rendelés után csakis fizetős ellátásokra mehetsz.
2022. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A háziorvos is tudja, hogy mi a probléma, de ő csak akkor kér labort, ha haldokolsz, ezért vagyok kénytelen máshova fordulni. Gyakorlatilag amikor felhívtam, hogy megkérdezzem tőle, hogy hova tudnék elmenni laborvizsgálatra, azt mondta dühösen, hogy: Én márpedig nem veszem át más orvosnak a beutalóját, intézze el máshol! Aztán rám b*szta a telefont köszönés nélkül. Azt sem hagyta, hogy végig mondjam a kérdésemet. Tudom, hogy válthatnánk orvost, de sajnos nem megoldható. Köszönöm szépen a válaszokat, közben megoldódott fizetősre :)
2022. szept. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!