Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti féltek a laborvizsgálattól?

Ti féltek a laborvizsgálattól?

Figyelt kérdés
Beutalót kaptam egy ilyen vizsgálatra, de szerintem nem fogok elmenni.

2017. aug. 2. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, túl kell rajta esni.

Kb. 1 mp ici-pici fájdalmat fogsz érezni, amíg megszúrnak tűvel, annyit kibírsz.

2017. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamo77db ***** válasza:
Én sem szeretem, ha szurkálnak. De az eredménytől is félek, mióta egy rutin labor során kiderült, hogy cukorbeteg vagyok!
2017. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne tőle félni?
2017. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2. Miért, az jobb lett volna, ha nem derül ki, és kezelés nélkül összeszedsz később valami szövődményt?
2017. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fiatalon, amikor semmi tényleges bajom nem volt, rettegtem. Amióta kiderítették, hogy cukorbeteg vagyok (2. típus) és évente kell mennem, azóta megszoktam és rosszul sem vagyok.
2017. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igwn,mert rengeteg ismeretlen szám,adat jön majd ki. Mar rettegek ettől :)
2017. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamo77db ***** válasza:
#4 Igazad van, de ez a cukor olyan szemét egy betegség, hogy mire kiderül, már van valamilyen szövődménye is. Nekem érdessé vált a bőr mindkét lábszáramon, ebből lábszár fekély lehet, ha nem veszi komolyan az ember, szürkehályogot találtak mindkét szememen, szerencsére egyelőre kicsik, nem kell műteni, súlyos esetben megvakulhat az ember. Így aztán félévente szemészeti és bőrgyógyászati ellenőrzésre kell járnom. És vennem kellett vércukorszint mérő műszert és hetente 2x ellenőrzöm a cukromat magamnak itthon. És kétféle gyógyszert szedek rá.
2017. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szenes43 ***** válasza:
Ne problémázz ezen. Rutinvizsgálat hiszen hosszú sorok állnak a vérvételre várva ami 100x nagyobb strapa mint az 5 perces vérvétel és vizelet leadás. Azért küldenek el a dokik mert a laboreredmény sok mindenre fény deríthet.
2017. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm mindenki válaszát. De úgy döntöttem nem megyek
2017. aug. 3. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta most szántam rá magam először, kb 10 év után. A tűszúrástól féltem leginkább, de egyáltalán nem fájt. Ami jobban aggasztott, hogy közben majdnem elájultam és a nővérnek kellett élesztgetnie. :D Hozott nekem vizet, teát, és nem engedett felkelni egy darabig. Az eredményektől még jobban félek...
2017. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!