Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudom a vén banya körzeti...

Hogy tudom a vén banya körzeti fogorvosomat feljelenteni? Váltani nem lehet. Nem ad érzéstelenítőt, fogkövet valami éles fém sz@rral kaparja, és állandóan paraszt.

Figyelt kérdés

Az informátoraimtól azt is megtudtam, hogy az SZTK rendelőben maszekol.

Tudtommal állami rendelőt tilos erre a célra használni?

Hol tudom felpakolni az öreglányt?


2022. szept. 18. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Betegjogi képviseleten ha elégedetlen vagy a bánasmóddal.
2022. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem lehet váltani? Ahhoz mész, akihez akarsz! Én vidékről 140 km-ről járok fel Pestre, mert nálunk nincs normális fogorvos.
2022. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Hallottam én is róla.

Mindenki meséli.

Kivéve az én kerületemben.

2022. szept. 18. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Klinikára tudsz menni akkor is, ha nem ott vagy bejelentve.
2022. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Minden fogorvos vállalkozó, a rendelőben is dolgozhat maszekként úgy tudom, csak a TB rendelési ideje alatt a fogmegtartó kezelésért pénzt nem kérhet, ha meg valamire kér, akkor számlát kell kérni róla.
2022. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg fizet bérleti díjat.


2. Fogkő leszedeshez nem szoktak érzéstelenítőt adni. És igen valami éles fém szarral szoktak leszedni.


Nem kellemes de azért ki lehet bírni. Legalábbis szerintem kevésbé rossz mint az injekció meg az hogy utána órákig zsibbadt az ember arca.

2022. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!