Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyesek...

Miért van az hogy egyesek állandóan zaklatnak a helyközi buszon, de ha kinyilvánítom a nemtetszésemet akkor meg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Sokszor el kell viselnek ahogy szemből mereven bámul valaki bele a képembe egész úton, de ha eldurran az agyam odamegyek és beszólok hogy mit bámulsz, vagy meglendítem a kezemet mintha pofon akarnám vágni, akkor meg elkezdenek lázadozni ellenem meg ócsarolni akik ott vannak. Meg szörnyülködnek rajtam. Tényleg az a normális ha nyugodtan mosolyogva lenyelem a másik zaklatását?
2022. júl. 19. 07:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Viselnem*
2022. júl. 19. 07:11
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Másik útvonalat lenne érdemes választani.


Munkába járáshoz feltétlenül csak ez az egy lehetőséged van?


Ismerős a probléma. A karizmatikus kisugárzás egyáltalán nem szerencsés tulajdonság. Nem irigyellek!

2022. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shaddark ***** válasza:
58%

:O

:)))))))))))))))))))

"A karizmatikus kisugárzás"

Ami feltehetően 0, akinek van akár egy icike-picike is, az nem a legalsóbb szintről indítja a probléma megoldást. ("meglendítem a kezemet mintha pofon akarnám vágni")

De amúgy ez a kérdés... Már megbocsáss de mintha az óvodai első napjaim rovatba készült volna.

Amúgy mi az a zaklatás? Az hogy rád néznek?

A kérdezőnek erősen ajánlom hogy keressen fel egy szakembert, mert már nagyon komolyak a problémái, ettől csak rosszabb lesz.

2022. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Biztos teged nez mindenki, nem csak bamulnak ki a fejukbol elore..
2022. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem rámnéznek hanem mereven és agresszívan méregetnek
2022. júl. 19. 07:59
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Üldözési mánia. Az elején még kezelhető. Orvos pszichológust keress fel.

Az ilyen félnótásokat, akik a még az álomtól félkómában meredő utasokat zaklatják, letiltanám a járatról. Menj gyalog.

2022. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, rádnezni nem zaklatás kategória. Nézz utána az ilyen alap fogslmaknak. És kezeltesd magad, mert beteg vagy.
2022. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig itt tényleg nem erről van szó, egyesek tényleg szeretnek kóstolgatni. Máshol nincs ez soha ha máshol utazok csak itt a lakhelyemen
2022. júl. 19. 08:21
 9/15 Shaddark ***** válasza:
78%

Hát, engem fiatal koromban sokan "kóstolgattak" Borsodban.

Onnan lehetett tudni, hogy odajött és javasolta hogy játszuk le, vagy alapból megpróbált lefejelni. Valamiért ez divat volt akkoriban...

EZ a kóstolgatás. Az hogy valaki arra néz amerre te is vagy, az nem az.

Én pl. INTJ, erősen introvertált vagyok. Ha utazom, a fejemben belül vagyok a kis képzelz világomban. Sokszor dolgozom is ilyenkor, még ha nem is úgy tűnik. Ha egy kannibál társaság épp azzal a járattal utazna és megennék a velem szembeni ülésen a legkövérebb utastársukat, nekem fel sem tűnne. De tényleg nem. Téged viszont amikor odajössz és nem értem hogy miért, valószínűleg gyorsan fekvőbe raknálak, már csak a mihez tartás végett is.

Amúgy meg én sokat verekedtem (sajnos, elég hülye gyerek voltam fiatalon) anno fiatal koromban, de ha felszállnék egy buszra és mind a 30 ember csúnyán néz és csakis engem, inkább leszállnék :)

2022. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Leher csak bambult :D
2022. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!