Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nagyon zsíros a fülem...

Ha nagyon zsíros a fülem állandóan és mikor próbáltam kitakarítani pálcikával még el is dugult, azzal lehet fülorrgégészhez fordulni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem is tehetsz.A tísztitó pálcikát meg felejtsed el örökre .
2022. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészetre kell menni vele, és kimossák. Ne dugdozz bele semmit, mert csak rosszabb lesz.

A fültisztítónak pedig még a dobozára is rá van írva, hogy ne használja hallójáratban.

2022. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a sima egyszerű pálcika pont erre jó hogy csak beletuszkold jobban a zsírt a füledbe. Azzal maximum egy minimálisan szabad belenyúlni és kiszedni a zsírt ami fel van tapadva, ha csak jobban benyomod akkor beletuszkolod.

Ilyen esetekre inkább vegyél egy fültisztító sprét ami pont arra jó hogy egy folyadékot belenyomsz ami összegyűjti a zsírt és majdszépen kijön a helyéről, meg némi védőréteg kerül a falra hogy ne tapadjon le. De mivel jól belenyomkodtad így mindenképp orvoshoz menj inkább ezzel és majd kimossa rendesen.


Erre nagyon régen én is ráfaragtam, piszkáltam a fülem, belenyomkodtam a zsírt állandóan és annyira felgyűlt hogy a hallásom is sokat romlott, ráadásul bele is száradt és még jól be is gyulladt. Az egyik fülem olyan szinten tropára ment hogy fel kellett szúrni a dobhártyát és onnan is kimosni a dzsuvát alig bírták de megtudták oldani, viszont a hallásom nem lett tökéletes tehát a jobb fülem nem az igazi és bizonyos frekvenciákat nem hallok meg egyszerűen.

2022. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!