Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kell ahhoz, hogy el menjek...

Mi kell ahhoz, hogy el menjek egy anonim HIV szűrésre?

Figyelt kérdés
Pécsen van anonim HIV szűrés? És ha igen hol pontosan? És ha oda megyek, kell időpontot kérni, vagy rögtön elvégzik a tesztet? És ezt lehet úgy intézni, hogy a szüleim ne tudják hogy el mentem (értem ez alatt, hogy nem e kell szülőiengedély stb? Nem kell értesítenem a háziorvosom meg ilyesmi? (Lehet hülye kérdések de inkább tudni szeretném, hogy van ez..) 17/f
2022. okt. 12. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezősködj hanem futás tesztelni! Ott majd elmondják mi kell ha kell valami! A legnagyobb veszély ha megfertőztek te meg otthon ücsörögsz!!!! HIVre is van egy gyógyszer ami az első pár napban semmissé teszi a vírust. Ha még ebben az ablakban vagy akkor szerencséd van. Na indulás!!!!!!!
2022. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem tudom el megyek, csak annyi hogy pécsen van e anonim HIV szűrés, és ha igen hol pontosan? Mert a böngészön nem találtam róla infót.
2022. okt. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!