Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT-ben hol találom meg a...

EESZT-ben hol találom meg a gépjárművezető alkalmassági véleményt?

Figyelt kérdés

A kapott papírlap alján ott van, hogy „EESZT által automatikusan generált kivonat az elektronikusan továbbított dokumentumról.”

Az EESZT Eseménykatalógusban találtam egy sort azzal a dátummal, időponttal, amikor az orvosnál voltam. Jobb szélen van egy „Részletek” kattintható felirat. Előugrik egy ablak „Páciens eseménybejegyzés adatai” felirattal, ami csak TAJ számot, időpontot, ellátás kódot, orvos adatokat tartalmaz. Alul van egy BEZÁRÁS gomb és egy EHR DOKUMENTUMOK gomb. Ha az EHR… gombra kattintok, eltűnik a gomb, de ezen kívül mást nem észlelek.

A gépemre semmit sem tölt le.

Esetleg valahova elhelyezi az EESZT-n belül? Kerestem, de nem találom.



2022. okt. 13. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pedig az EHR doksik között kell lennie.
2022. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az "egészségügyi és betegdokumentumok" között keresni. Az időszakot állítsd be előtte, hogy láss is valamit.
2022. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"pedig az EHR doksik között kell lennie." /19:35/

Bocsánat, de hol vannak az EHR doksik? Hogyan érhetők el?


"Próbáld meg az "egészségügyi és betegdokumentumok" között keresni. Az időszakot állítsd be előtte, hogy láss is valamit." /19:48/

Köszönöm, beállítottam. 2018.01.01-től a mai nappal bezárólag a legfrissebb a 2022. február 3-i COVID oltásom. (A kérdés kiírás előtt már megtettem, de megismételtem.)

2022. okt. 13. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:

De hát a kérdés alatt leírtad, hogy már ott jártál a megfelelő helyen.

A megfelelő orvosi látogatás sorában a "részletek" -re kattintással elő kéne jönnie az EHR doksinak.

2022. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A "Részletek"-re kattintással csak egy felugró ablak jön fel, azon van "EHR DOKUMENTUMOK" gomb. De ha rákattintok, csak annyi történik, hogy eltűnik a gomb.
2022. okt. 13. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:

És tuti feltöltötte a doki hozzád?


Én pár hónapja full online hosszabbítottam meg a jogsit, a kormányablak simán leszedte az EESZT-ből az orvosi igazolást...

2022. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom megállapítani, hogy hozzám feltöltötte-e, de egész más formátumú papírt kaptam, mint eddig, és abból, hogy az alján az van, hogy „EESZT által automatikusan generált kivonat az elektronikusan továbbított dokumentumról.” sem tudom, hogy hova töltötte fel.

Akkor, eszerint, hozzám, nem.

2022. okt. 14. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
7: de az orvosnál tett látogatásodat látod az EESZT-ben?
2022. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, látom az orvosnál tett látogatásom. Annak a sorában a részletekre kattintva jön elő az ablak, amin van az EHR DOKUMENTUMOK gomb. Erre kattintva eltűnik a gomb, és más nem történik.
2022. okt. 15. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Az EHR DOKUMENTUMOK gombra kattintva vagy elő kell, hogy jöjjön egy sor: "EHR dokumentum: Nincs" vagy feljöjjön egy gomb: "EHR DOKUMENTUM LETÖLTÉSE". Ha ezt sem látod, próbáld másik böngészőből.
2022. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!