Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gépjárművezető alkalmassági?

Gépjárművezető alkalmassági?

Figyelt kérdés

Háziorvosomnál voltam gépjárművezető alkalmasságin (most szeretném megszerezni a jogosítványt), de nem végezte el, hanem elküldött laborvizsgálatra és EKG-t is szeretne majd csinálni.

Szabályos ez ha nincs semmi diagnosztizál betegségem?


2018. szept. 12. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szabályos.

Végre egy orvos, aki komolyan veszi.

2018. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi lenne a szabályos, ha nem az, hogy megnézi, alkalmas vagy-e a vezetésre?


Sok háziorvos azért "használja ki" ezt az alkalmat, mert ilyenkor biztos elmennek az emberek egy laborra, hiszen a jogsi csak kell nekik. Máskor meg nem lehet rávenni őket.


Na meg alapból sok betegséget pont ezzel lehet kiszűrni, megelőzni, diagnosztizálni. Nem csak akkor mikor már összeesik az utcán.

2018. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10 deka farhát ***** válasza:

Most csinálom a hivatásos jogsihoz az orvosit. Meghallgatta a szívemet, a tüdőmet, csinált egy EKG-t, elküldött laborba és szemészetre (szemüveges vagyok).


Még örültem is, hogy nem küldött több helyre, mert megtehette volna (pl. audiológia).

2018. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyan dokihoz járok, aki sehova se küld. Hivatásos jogsi. Megírja, fizetek, balra el.
2018. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
Szíve joga, megteheti. Mérlegelhet, hogy milyen kockázati tényezők vannak. Mivel én szemüveges és pufi vagyok, adta magát a szemészet és a labor (pl. vércukorszint, vérzsír szempontjából, de egyébként vagy tizenötféle dolgot felírt a beutalóra, nagy kaland...).
2018. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!