Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatàsos gyomor és vastagbélt...

Altatàsos gyomor és vastagbéltükrözés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövő hét kedden reggel 10 órakor kerül sor az említett beavatkozásra.

Kérdésem azokhoz szól, hogy ti hogyan éltétek meg az altatás részét és a vizsgálat után volt e valamilyen mellékhatás?

CitraFleet hajhajtót kell majd szednem hétfőn. Miket ehetek mondjuk az utolsó 3 napban? Rizset lehet enni? Sört lehet inni még ma (születésnap miatt)

Köszönöm a vàlaszaitokat!



2022. okt. 21. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Neem, de biztosan szeretnék. Meg csomó más intolerancia nem volt nálam nézve. Pl fruktóz/hisztamin.

A SIBO-t azt elvileg már kiváltja valami és van valami ok a háttérben, ami persze lehet életmód pl krónikus stressz, egészségtelen táplálkozás, de meglévő allergia vagy intolerancia is, ami jó ideje fennállt.

Például egy barátnőm úgy lett pozitív Sibora, hogy laktóz érzékeny volt valószínű már évekig, csak romlottak a tünetei és a sok elszaporodott rossz baktérium okozott neki már gyulladást. Szóval ilyen ok-okozati dolog lehet.

Majd a doki megmondja, mivel kezdjünk meg mit zongorázzunk végig. Jövő évben már nem akarok ilyen bizonytalanságban élni, úgyhogy tényleg ez lesz a kari ajéndék most. :D

2022. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezt a sok vizsgálatot megcsinálják tb alapon vagy te hogy tervezed?
2022. nov. 19. 21:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ezeket igen. Kivéve az intolerancia paneleket, ezeket az IgG teszteket. Azt magánban csináltattam anno.

Kilégzésest fix, csinálnak.

2022. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A háziorvos adja a beutalót vagy hogy van ez? Elmondom, hogy mi a gond és akkor mehetek?

Mert magánba megcsinálni a laktóz,fruktóz és laktulóz tesztet az 50K.

Jó lenne ezeket már tb alapon megcsinálni.

2022. nov. 20. 11:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Fu tudom ezek brutál drága dolgok magánban. Én úgy tudom, hogy gasztrós tud csak rá beutalni, házidoki az nem sajnos.
2022. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!