Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esemény utáni tablettáért...

Esemény utáni tablettáért vasárnap a nőgyógyászati ügyeletre kell menni? Illetve ha igen, akkor honnan tudom, hogy ma hol van ügyelet Budapesten?

Figyelt kérdés
2. kerületben lakom, tegnap este történt a baleset, nem jártam még így soha ezelőtt, nem igazán tudom ilyenkor mi a teendő :/

2021. jan. 31. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Beírod szépen a Google-be, hogy nőgyógyászat ügyelet Budapest. Ha találsz telefonszámot is, akkor érdemes felhívni, hogy tényleg jól tudta-e a Google.
2021. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát, nem tudom, hogy mire jutottál, de engem egyszer régen, kb 10 éve elhajtottak a pi...ba,mert hétvégén be mertem menni ügyeletre.

Közölte a nőgyógyász, hogy hétfőn "sztk" - s rendelésen üljem ki a sort őt meg most hagyjam békén,mert van 24-48,sőt még 72 órás tabletta is.

Végül a háziorvosom megkönyörült rajtam, írt szombaton délután receptet, amit az ügyeletes gyógyszertárban ki is váltottam.

Balesetek mindig vannak.

A felelősségteljes gondolkodás pedig nagy kincs!

2021. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha felhívod a háziorvosod, ő is tud rá receptet írni.
2021. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog, csak gondoltam leírom hátha valakinek még segíthet.. Az hétvégi ügyelettel ne fáradjon senki, azt mondták majd hétfőn menjek be, a hétvégi ügyelet nem erre van:/ A munkahelyem sajnos nem tolerálja az előre be nem jelentett hiányzást, így még aznap el kellett intéznem, végül magánkórház lett belőle. 20.000 forintomba fájt a recept plusz még 8000 volt a tabletta, mondhatom nem voltam tőle felvillanyozva.
2021. febr. 15. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez durva, hogy elhajtanak a hétvégi ügyeletről ilyennel.
2021. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen.. Főleg hogy nem vizsgálat miatt mentem be, csak egy fránya receptre volt szükségem. Ami pedig még azzal együtt is, hogy néhány papírt ki kellett töltenem, nem tartott tovább 10 percnél.
2021. febr. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!