Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zsírcsomó műtét, mit kell...

Zsírcsomó műtét, mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
Van egy két-három centis zsírcsomó az alkaromban. Kb 5 éve megvan, de nem volt túlságosan zavaró. Bőrgyógyásszal is konzultáltam akkoriban, mondta, ha zavaró, kiműtik. Most elgondolkoztam rajta és elkezdem az időpontkérés folyamatát sebészetre. Akinek volt hasonló, mi a menete? Először megnézik, aztán kijelölik a műtét időpontját? Mennyire fájdalmas? Hogy zajlik a felépülés? Mennyire kötik be a kezet?
2022. okt. 26. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak kb. 1 - 1,5 cmes van.... ugyanígy az alkaromban. Engem is érdekelne a dolog :)
2022. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell befeküdni, nincs semmi különlegesség. Bemész időpontra, fertőtlenítik a területet, érzéstelenítik, felvágják, kiveszik a lipómát, összevarrják, hazamész. 7-10 nap után varratszedés.
2022. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több ilyenen átestem már.A test különböző részein voltak,még a fejen is .

Időpont sebészetre.A sebész megnézi,és megmondja hol mikor végzi el a műtétet.Helyi érzéstelenités lesz.A sebet össze varrja,mert tokostul távolítja el . Kb. 1 hét múlva varrat szedés .

2022. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Pénteken voltam sztk-ban időpontot kérni, dec. 2-án vesznek le a fejemről egy kis-diónyi zsírcsomót. Ambuláns műtét lesz, helyi érzéstelenítéssel. Hajat majd nem tudok mosni egy ideig. Fejemre, majd egy sapi szerű kötés kerül. 3/3 a fejen mekkora sebe volt, mennyi hajat vágtak le, és mennyi idő után lett újra "szalonképes"?
2022. nov. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!