Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor tudok vért adni?

Mikor tudok vért adni?

Figyelt kérdés

Sajnos egy hete csináltam egy óriási butaságot, és ettem egy kis füves sütit, viszont szeretnék minél előbb vért adni, mert régen voltam, és nagyon nagy szükség van mindenhol a vérre (0- vagyok ráadásul).

Tudom, idióta vagyok, hogy megettem, de utólag felesleges sírni rajta. A kérdés, hogy mikor tudnék legközelebb vért adni? (Most is elmennék, rendőr talán nem lesz, de ugye a véremből kimutatható, hogy fogyasztottam)



2022. nov. 10. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a kutya nem nézi, hogy fogyasztottál-e bármit is. Egy füves süti amúgy sem okoz semmi bajt. 0-ás vérre valóban nagy szükség van, menj nyugodtan vértadni.
2022. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam vért adni. Azért biztos, ami biztos, megkérdeztem, de simán tudtam, nem akadt ki a fiatal doktornő.
2022. nov. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!