Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem fizettem ki az elozo...

Ha nem fizettem ki az elozo havi TB-m, es a mostani csekkre a duplajat irom az ehavinak, akkor kiegyenlitem a tartozasom?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
2022-ben a "csekk" szónak nincs értelme. Utald a pénz dupláját a számlájukra, és azzal ki van egyenlítve.
2022. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

1

Sokan használnak még sárga csekket; nincs azzal emmi baj.

Amúgy kérdező, igen, jó lesz úgy!

2022. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
#2 Igen, aztán meg sírnak a postabezárások alatt, pedig nem várható el, hogy minden utcában fenn legyen tartva egy intézmény azért, hogy ő hobbiból nyolcvanas éveket játszhasson.
2022. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 pedig gyakorlatilag mindenhol a csekk az első számú befizetési mód. Bármely szolgáltató, hacsak külön nem kérsz mást, csekket fog küldeni, a közigazgatásban is csekket kapsz, a BKV-n is. Persze mindezen helyeken van más befizetési mód, a BKV-n is fizetheted a helyszíni pótdíjat bankkártyával, ami sokaknak volt sokáig kibúvó, most már ha azt mondod hogy csak bankkártya van nálad, eléd rakják a terminált. De ez mind csak opció, alapból kb minden csekket küld. Az egyetemek egyedül azok amik már alapból nem küldenek, de ott is lehet kérni. Szóval hiába van 2022, ha nagyon akarsz leakadhatsz a csekkről, de alapvetően még mindig a befizetések gerincét adja.
2022. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!