Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ez van írva az Mr leletembe...

Ha ez van írva az Mr leletemben az mit jelent?

Figyelt kérdés

Ez áll a leletemen : " A kamrarendszer és az extracerebralis liquorterek temporalis túlsúllyal enyhén tágultak, szimmetrikusak," Tehát ez annyit tesz, hogy

az agykamrák és az agy körüli terek látszottak enyhén tágabbnak. Van ennek valami jelentősége?



2022. dec. 25. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt majd a neurológusod fogja megmondani. Az is lehet, hogy további vizsgálatokat rendel neked.
2022. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rendelt további vizsgálatokat. Szédüléses panaszok miatt kellett mr vizsgálatra mennem. Kimutatták a középfülgyulladást, kaptam rá gyógyszert. De erről amit leírtam egy szó sem esett. Csak megakadt rajta a szemem, mikor már itthon olvastam, és szeretném tudni, van e ennek jelentősége Az orvost nem tudom megkérdezni az ünnepek miatt.
2022. dec. 25. 03:05
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi bajod. Szimmetrikus az a lényeg, de a neurológus mondja meg a tutit.
2022. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!