Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szkennelt tüdöszűrő leletet...

Szkennelt tüdöszűrő leletet ha kinyomtatom az üzmemorvos elfogadja?

Figyelt kérdés
Voltam tüdőszűrőn, viszont az eredeti példány nincs meg. Viszont én telefonnal lefotóztam, egész jó minőségben, a biztonság kedvéért. Na most, ha én azt kinyomtatom el kell fogadja az üzemorvos? Nincs fent az EESZT-be kerestem. Zárt borítékbvan kptam meg az eredményt, amire csak az van írva hogy nem szendvedek semmifél fertöző tüdőbetegségben.

#üzemorvos #tüdőszűrés #Szkennelt tüdőszűrő #kinyomtatom
2022. dec. 26. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de az eredménynek fent kell lennie az EESZT-ben. A felvételnek nem, de az eredménynek igen. Vagy kérj ki másolatot ott ahol készült.
2022. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zárt borítékban kaptam meg, azt mondták ez nem ekrül fel EESZT-re
2022. dec. 26. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Te milyen tüdőszűrésen voltál?

Ahol:-nincs meg(?) az eredeti pld

-biztonság kedvéért(?) lefotóztad

-zárt borítékban kaptad

-nincs fent az EESZT-en

Mondasz egy tajszámot a dokinak és megtalálja

2022. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azberedeti pelfany a cegnwl van ahol dolgoztam. Hosszu lenne elmeselni, de nincs fent, az orvos tollal irta ra az adataimat, lepecsetelte, alairta berakta a boritekba es azt mondta ezt adjam oda az uzemorvosnak. Lefotoztam, es a cegnel van az eredeti peldany. Hiaba keresem nincs fent. Kb olyan mint a tappenz papit az sincs fent eeszt-ben. A ceg alltalibtudoszuron voltam maganorvosnal, de a ceg fuzette.
2022. dec. 26. 21:21
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát van hogy nem kerül fel EESZT-be, főleg magáncégeknél, de előfordul NEAK finanszírozott ellátásban, hogy nem kerül fel valami miatt, ott szólni kell, hogy rakják fel, ha 2017 után készült, de másolatot is kell adniuk nyomtatva. Egyébként ha jó minőségű, akkor az is jó, kinyomtathatod, mindenhol ezt csinálják, el kell fogadniuk, nekem eddig mindenhol elfogadták így.
2022. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tuti nem került fel. Az orvos tollal írta rá az adataimat, amire rá van írva hogy nem szenvedek fertöző tüdőgümőkorban nem szenved. Az orvos aláírta, lepecsételte betette a borítékba, és azt mondta ezt adjam oda az üzemorvosnak. Én meg telóval lefotóztam hogyha van valami meglegyen. A cég meg nem igazán akarja visszaadni, valahogy meg kell oldanom. Ha úgy van sztivesen elküldöm privátban miylen miunöségű.
2022. dec. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!