Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon erős migrén esetén...

Nagyon erős migrén esetén adnak valamit az ügyeleten?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Bocs, de akkor szenvedj! Akkor nem is fáj annyira. Na szia!
2023. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Dehogy nem fáj, azt hiszem nem lennél a helyedben ha tudnád mennyire fáj
2023. jan. 28. 11:11
 13/17 anonim válasza:
54%

Kedves kérdező ha annyira fájna akkor nem lenne gond hogy hova kapod azt az injekciót se az hogy mennyire fáj.


Nem kaphatod máshova mindig fenékbe adják és igen eléggé fáj de ha olyan erősen fáj mint mondod akkor ez nem kéne hogy érdekeljen.


Én tudom ez miből áll mert mikor fáj akkor az se érdekel hogy hova és mit adnak csak szünjön végre.

2023. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
71%

Miért érdekel az téged annyira hogy az injekció mennyire fáj és hova kapod?

Engem ez ilyen helyzetben eggyáltalán nem érdekel

2023. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
42%

Hát igen fáj az injekció eléggé de melyik nem fáj és minek szégyellősködsz csak egy injekció ahol alig kell egy kicsit lejjebb tolnod a nadrágod és az orvos úgy se néz csak be adja és kész.


Ha egy injekció miatt ennyit hisztizzel akkor mi lenne ha proktologushoz kéne menj?

2023. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát be vitt a nővérem. Adtak egy injekciót és azzal hazaküldtek
2023. jan. 28. 15:12
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Tudom már nem aktuális, de remélem hogy hamar elmúlt és nem szenvedtél sokat. Nem kellett volna megvárni hogy ilyen erős legyen, az elején meg kellett volna fékezni, de mondjuk ez nekem sem mindig sikerül. Nekem utoljára 3 éve volt ilyen nagyon erős, akkor így vezettem haza amit nagyon nem kellett volna, utána még itthon is 3-4 órát szenvedtem és a végén már csak a hányás tudott segíteni. Azóta volt sokszor, de egyszer sem vártam meg hogy eddig fokozódjon, inkább aludtam az autóban fél órát ami nagyon sokat számított, meg ettem és ittam folyadékot még az elején, mivel később már nem tudok. Az a lényeg ilyenkor hogy minél előbb próbálj meg aludni mert ha sikerül akkor mire felébredsz teljesen el fog múlni, de később már nem fogsz tudni elaludni és akkor már csak szenvedsz. Amúgy nekem sosem jutott eszembe bárhova is menni ilyenkor, örültem ha hazaértem és le tudtam feküdni, nemhogy még tovább kínozzam magam. Ilyenkor az a legjobb ha mindenki békénhagy és egyedül lehetek, nem szól hozzám senki.
2023. febr. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!