Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valami probléma abból,...

Lehet valami probléma abból, ha munkahelyi alkalmasságin észlelik, hogy fogytam?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem egy munkahelyen, akkor még normál súlyban voltam (58kg voltam 172 centihez), viszont most a napokban ráálltam a mérlegre, és 47-et mutatott. Nyilván én is tudom, hogy híznom kellene, csak ebből ugye nem lesz baj? Nem fognak alkalmatlannak minősíteni amiatt, hogy ennyit fogytam egy év alatt? Mert van egy csomó elhízott munkatársam, gondolom, ha őket alkalmasnak minősítették, akkor engem is annak fognak, de mégis félek kicsit.

2023. febr. 11. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne idegeskedj, nincs miért! Nem fognak szolni. Viszont, jò lenne, ha B12 vitamin szednél egy ideig.
2023. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés olyan munkakör van, amiben 58 kilósan alkalmas vagy, de 47 kilósan nem. Pl. ilyen a profi bokszoló vagy verőember. Ha nem profi bokszoló vagy verőember vagy, akkor megnyugodhatsz, simán alkalmas leszel.
2023. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy ennyit fogytál?
2023. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stresszes a munkád??
2023. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem boxoló vagyok :D És nem tudom, mi az oka, próbálom kideríteni, de eddig még nem jártam sikerrel. Viszont szükségem van a bevételre, meg szeretem ezt csinálni, szóval tök jó lenne, ha nem minősítenének alkalmatlannak.
2023. febr. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!