Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A betegségek elleni félelem...

A betegségek elleni félelem legyőzéséhez kitől lehet segitséget kerni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden vakcina-, maszk- és kézfertőtlenítő-gyártó álma vagy. Mért akarsz megváltozni?
2023. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj nem ezektől a dolgoktól!

Inkább a rak,es minden ilyen gyógyíthatatlan betegség!

2023. febr. 28. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg? A rák és a gyógyíthatatlan betegségek zöme sok szenvedéssel jár, mindenki fél ezektől, még a mazochisták is meg az öngyilkos-jelöltek is.
2023. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig attól felek,hogy rakos vagyok,vagy valamit keson vesznek eszre es mar keso lesz!
2023. febr. 28. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
2023. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajlamos vagyok a hipochondriára én is.

Pszichológus szükséges, ha ez már a mindennapi életviteledbe bekavar. Rám már néha rámszóltak a barátaim, családtagjaim, hogy túlzásba viszem, csak, erről beszélek, hohy most ezért nem vagyok jól, most azért, rettegésben vagyok. Ezzel az agyára tudsz menni a környezetednek sajnos, ezt érdemes szem előtt tartani.

Egyébként amit még javasolnak ilyenkor az a mindset, hogy ek kell fogadni a saját halandóságod, mint ember. Nem szabad elvárnod magadtól, hogy mindent kézben tarts és befolyásod legyen arra, amire nem lehet. Egyszerűen ezt nem tudod kontrollálni. Ez olyan, mintha azon izgulnál, hogy holnap viharos lesz-e az idő. Tudsz ezen változtatni? Nem. Borzalmassá teszed vele a mindennapjaid? Naná! És ilyenkor már azt is érdemes figyelembe venni, hogy sokszor sajnos mi ezeknek az elősegítője? A folytonos stressz.

2023. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Neha ramtor de akkor eleg erősen sajnos :( de igen vegulis,nekem mindig az a mottóm,ami jön fogadom ,ami megy engedem,szóval valahogy így kellene ezzel is!
2023. febr. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!