Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laborra beutalót is írnak fel...

Laborra beutalót is írnak fel felhőbe... Vagy csak gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Rendszeres gyógyszereimet felhőbe szoktam felíratni... Most esedékes lesz labor vizsgálat.

Kell azt papíralapon elhoznom a háziorvostól...(?)


2023. ápr. 3. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ennek a menetét, de szerintem a laborban az adminisztrátor nem tudja leszedni felhőből, vagy legalábbi gyorsabb papíralapon ellenőriznie.
2023. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Budapest, 11. kerület) a beutalóért személyesen kell elmenni, nem tudják feltölteni felhőbe.
2023. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nalunk is papir a beutalo meg, el kell menni erte.
2023. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hiába látom EESZT-ben, mert a papírt bújják lelkesen a laborban. Viszont az oltásos appban már elvileg meg lehet nézni a recepteket. Gondolom, hogy nincs erre főállású fejlesztő + az összes eü szoftvert is aktualizálni kellene a változásokhoz + oktatni az eü dolgozókat, hogy hol és hogyan találják az e-beutalókat és mit tudnak vele csinálni.
2023. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Feltudják tölteni, de kinyomtatva kell a laborba vinni mert ott nem tudják lekérni főelg kapacítás és időhiány miatt. Ha megtudod oldani a kinyomtatását, otthon, munkahelyen akkor úgy is elfogadják, én 2 hete így csináltam, nem volt gond. Ha nem megoldható a nyomtatás akkor bemész érte a háziorvoshoz.
2023. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is papírt viszek a laborba.
2023. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és az eredményeket meg nekem kell kinyomtatni a dokinak.
2023. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
A labor külön kéri is, hogy papír alapon legyen beutaló. Lehet már tudnak felhőben kutatni, de nem hiszem, hogy sok ilyen hely lenne.
2023. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is papírt kell vinni.
2023. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csütörtökön voltam laborban. Bekellett mennem előtte a háziorvoshoz a beutalóért :)
2023. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!