Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laborra beutalót is írnak fel...

Laborra beutalót is írnak fel felhőbe... Vagy csak gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Rendszeres gyógyszereimet felhőbe szoktam felíratni... Most esedékes lesz labor vizsgálat.

Kell azt papíralapon elhoznom a háziorvostól...(?)


2023. ápr. 3. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Papirt fogadnak el.Az eredményt megküldik a beküldő dokinak.

Ahol van eredmény kiadó,ki is adják.

2023. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Tehát úgy összegzem hogy bevinni papírom kell...

Ha (valahol) ki tudom nyomtatni, akkor kérem a háziorvost hogy töltse fel a háziorvos a felhőbe és én kinyomtatva viszem magammal a laborvizsgálatra.

Ki tudom nyomtatni (otthon)..

Egyszerűbb mint időpontot kérni időpontra odamenni... Bár valszeg csak receptért nem kell időpontot kérni de oda kell menni.... Annál is egyszerűbb a nyomtatás

(Még akkor is ha alapállásban nincs összerakva a nyomtató a laptoppal.... De egy két perc alatt.....)

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2023. ápr. 3. 16:22
 13/13 A kérdező kommentje:

Amikor legutóbb laboron voltam, akkor a doki nem kérte hogy nyomtassam ki, mert bele tud nézni a rendszerbe. Sőt valamiért úgy volt hogy nyomtatott ki egy példányt ő maga..... Ráadásul a végén odaadta nekem (pedig mondtam már neki, hogy én nyomtattam ki egyet otthon csak elfelejtettem elhozni)

Persze lehet hogy csak azért adta oda mert már nem annyira fiatal aztán lehet hogy elfelejtette hogy mondtam.

Akkor egyébként személyesen voltam bent nála (egyéb okokból)...(amikor a beutalót írta.... Is... Meg persze amikor meg lett az eredmény mentem megbeszélni a leletet...

2023. ápr. 3. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!