Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter az aki gyógyszerek...

Pszichiáter az aki gyógyszereket ír ugye? Ott hogy megy egy vizsgálat? Oda kell beutaló?

Figyelt kérdés

Mindenki pszichológushoz küld mindennel, de én nem akarok senkivel beszélgetni, nincs is mit mondanom, nekem gyógyszerekre lenne szükségem amivel túlélem a mindennapokat és nem omlok össze emberek közt.

Pszichiáter való nekem? Mit csinál? Beutaló nélkül bejuthatok? (Háziorvos elmondaná mindenkinek, szóval szeretném kihagyni)


2014. szept. 5. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos beutalóköteles a szakrendelés.Viszont ha az osztályra akarsz befeküdni,oda nem kell.
2014. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Beutaló nélkül nem juthatsz be. beszélgetés nélkül pszichiáter sem fog gyógyszert adni. Mire is adna, ha nem mondod el, mi a problémád?
2014. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti hol laktok, Budapesten semelyik kerületben sem kell a pszichiátriai rendelésre beutaló. Van, ahol időpont sem, odamész és fogadnak (pl első, hetedik kerület). Máshol kell időpont, és nagyon sokára adnak, ilyenkor nem tudod kikerülni a háziorvost, ha sürgős, sürgősségi beutalót kell kérned és akkor azzal azonnal fogadnak.
2014. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!