Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Irodai munka esetén mi a...

Irodai munka esetén mi a véleményetek az üzemorvosi vizsgálatról, szerintetek egy hasznos jó dolog vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Pont a múlt héten voltam. Megtudtam, hogy van vérnyomásom, és tudok olvasni. És ezért 2 órát bumliztam a BKV-n. Semmi értelme.
2023. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néhány esetben van értelme és ha munkaadó lennék, ragaszkodnék hozzá, hogy időről időre lássa orvos azokat a munkavállalókat is, akik "30 éve nem voltak betegek". Az a 10 perc kibírható.
2023. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi értelme.

Ettől függetlenül most már abba lehetne hagyni, hogy naponta 2 ilyen kérdés van, előtte havonta nem volt ennyi, és nyakamat rá, hogy 90%-át ugyanaz teszi fel.


2.

10 perc sok mindenből kibírható. Pl akár abból is, hogy meztelen sétálsz utcán és röhögnek rajtad. De attól még minek csinálni, ha szükségtelen? (egyébként is nettó lehet, hogy 10 perc, bruttó meg inkább több óra)

2023. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valójában sok értelme nincs, csak törvényi előírás. Szerintem egy felnőtt ember egyrészt, ha bármi tünete van, felkeresi a saját orvosát,én legalábbis magamból indulok ki. Arról nem is beszélve,~n ha csak ellenőrzés céljából is, előbb mennék a saját háziorvosomhoz/vagy legalább egy olyan orvoshoz, akit én választok, megbízok benne. Ugyanis sok esetben nem feltétlen csak ennyiből áll egy alkalmassági, hogy vérnyomásmérés, látásvizsgálat, azt cső. Simán lehetnek pl,, vetkőzős'' vizsgálatok, és hiába,, 10 perc kibírható", nem tudom, én pl egy számomra nem szimpatikus, idegen orvos előtt felnőttként nem szívesen,, mutogatom" magam, de biztos én vagyok a különc, meg az idióta...
2023. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!