Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18 alatt lehetséges mellműtéte...

18 alatt lehetséges mellműtétet csináltatni? Van aki elválalja?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mibajod a csöcseiddel?
2023. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Elsősorban itt most az a kérdés, amit az előző kérdez.

Miért zavar?

Azért mert nagyon nagyok, vagy az, hogy egyálltalán vannak ???

Említetted, hogy te egyálltalán nem szeretnél melleket.

Ez esetben gyanítom, hogy esetleg leszbikus vagy, és azért???

Így csak találgatni tudunk, így érdembeli választ nemtudsz kapni, amíg nem tudjuk az okát.

2023. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 nem érzem magam lánynak, ezért zavar.
2023. ápr. 21. 11:36
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor végülis eltaláltam.

Én is erre gondoltam.

Ez esetben nem hiszem, hogy ilyesmit csinálnak.

18 alatt meg szinte biztos, hogy nem.

Hát nem vagy könnyű helyzetben, de valahogy ezt elkell fogadnod, mert nem igazán lesz erre a dologra megoldás.

12#

2023. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13: és vonz az, ahogy a férfiak kinéznek, illetve hogy mások férfiként tekintsenek rád, vagy csak a női jellegek zavarnak rajtad?
2023. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 a férfi felsőtest nagyon vonz de a férfi nemiszerv egy részről nem annyira, egy bizonyos kellemetlen traumám miatt amit igyekszem leküzdeni de azt tudom, hogy még mielött bekövetkezett volna az is vonzott.
2023. ápr. 21. 18:36
 17/17 anonim ***** válasza:

#16: szerintem el tudsz jutni oda, hogy belásd, bármi történt, az nem a tested miatt volt.


Az, amit szeretnél, valószínűleg nem megoldható, főleg mivel ellentétes az orvosi etikával: egy sérült lelket nem lehet csonkítással gyógyítani. De hidd el, az eseted nem egyedi: egy felmérés szerint rengeteg transznőnek a célja az átalakulással nem is az, hogy nővé váljanak, hanem hogy megszabaduljanak a férfi nemi szervüktől valamilyen zavar miatt. Azonban a nemi átalakítás csak bináris lehetőséget ismer: vagy nő leszel, vagy férfi.


Amit átmenetileg lehet, az az, hogy lekötöd a melledet, ha attól jobban érzed magad a hétköznapokban (van ilyen eszköz is). De az elsődleges célt, a lelki gyógyulást sebész nélkül is el tudod érni.

2023. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!