Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 6napja volt egy mellműtétem,...

6napja volt egy mellműtétem, semmi gond nem volt, azonban tegnap reggelre a jobboldali kicsit átnedvedzett. Felhívtuk a dokit, azt mondta, kössük át. Azonban estére megint átázott, és reggelre reggelre is. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem is maga a seb, hanem ahol be volt dugva a cső, ami elvezeti a váladékot, annak a helye. Nem fáj a seb, csak húzódik, de ez normális.
2017. jún. 25. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel a dokit!
2017. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ami folyik, az a savó (nyirokfolyadék). Nagyjából pont az, amit a váladékszívó cső leszívott, csak még folyik egy kicsit.
2017. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy ez lehet, mivel a színe is olyan. Ráadásul a baloldaliból nem jön semmi. Amikor be volt dugva a cső, szinte semmi nem jött belőle semmi, a jobb viszont 40ml-t benyomott abba a palackba.


Férfi mellem volt, azt műttettem meg, a mirigy is nagyobb volt a jobboldaliban, gondolom ez lehet az oka, köszönöm.


Elfogyott a kötszerem, bemegyek a gyógyászatis boltba, ott is rákérdezek.


19F

2017. jún. 25. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!