Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szedülök honapok ota… voltam...

Szedülök honapok ota… voltam mar minde vizsgalaton minden negativ… Szerintetek lehet hogy a fogam miatt szedulok?

Figyelt kérdés
Ugyanis a felso fogsorom mind rossz … Sokszor góc is szokott lenni az inyemen tobb helyen is… Nem fajnak a fogam csak mar nem tidok mire fondolni :/ Lehetseges attol a szedules gyengesegerzet?

2023. máj. 14. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol sokminden lehet, csak nem szedules.

Igazabol sokan szedulesnek nevezik azt a szorongas tunetet, ami egy bizonytalansagerzes. Mikor ugy erzed, nem fogsz tudni vegigmenni valahol, vagy ulo helyzetben is kovalyogsz. Legjobban azzal jellemeznem, mikor ugy erzed, nem tudsz egyenesen ranezni elotted levo dolgokra, rossz erzes fokuszalni. Ha ezt erezned, akkor ez a talajvesztett, bizonytalan erzes, ami elfajulhat odaig is, hogy az ember nem mer kozlekedni. Oke, ez egy lehetoseg. Nekem ezt nyugtato, antidepresszans oldotta meg ugy, hogy aztan anelkul is jo volt megint.

2023. máj. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Szia! A gyulladàstòl lehetséges !
2023. máj. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mar ket napja frontint szedek tudom nem hogy nem jo de igy jobban erzem magam… Mert mar nem merek kimenni a hazbol sajnos 4 honapja ezzel szenvedek… felek hogy elajulok :/
2023. máj. 14. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

De, a Fronrinnal nincs baj. Azert rossz a hire, mert vannak, akik nyolcszor annyut szednek meg isznak ra, de nem a Frontin csinalja.

Ha enyiti ezt az erzest, igazabol nem szedules szerintem, hanem amit irtam. Haziorvosnak nem tudnad elmondani, hogy ha ez szorongas, szinte szaz szazalek, akkor vagy o vagy a szakorvos gyogyszert adna erre? A Frontin tuzoltas, de ha komolyabb ez, atmenetileg antidepresszanst szoktak adni. Az panikra, szorongasra is hasznal. Ha az elet ujra kerek, utana el tudod hagyni.

Csak meg egy pelda. Anyukam meg azzal vizsgaltak, hogy nehezen nyel, mar alig evett. Vegul jottek ra, hogy az idegei okozzak, es neki is onnantol mult el. Igaz, hat het utan lett 100%, de 3.hettol hatott a gyogyszer.

En 50 eves vagyok. Ez a szeduleses dolog 16 evesen jott, ket ev pokol utan egy szerelem mulasztotta el. Huszonevesen viszont ujbol jott, es rosszabb volt. Akkor en is antidepresszanstol lettem mukodokepes ember. Azota tobb elhagyas utan en vegul kis adaggal egyuttelek, mert nekem depi is lenne.

Viszont amit leirsz, meg egy erosebb emberrel is megtortenhet, ha annyira belekerul ebbe. Ha valami iszonyuan ki tudna zokkenteni, elmulna, de mivel ilyen nincs, vagy valami rossz lenne, ezert kell kulso segitseg.

2023. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat igen nagyon behez ez… most akarok menni pszichiaterhez mar kertem is időpontot … remelem az majd segit …

25 éves vagyok es van egy kisfiam masfel eves ot sem tudom most ugy ellatni ahogy en azt eddig tettem… mindig van itt velem valaki mert parszok hogy elajulok es egyedul itt lesz … a ferjem most kulfoldon dolgozik es hetvegente jar csak haza igy az anyukam segit… borzaszto senkinek se kivanom ezt az erzest :/

2023. máj. 14. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!