Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 éve Mindig minden nap...

2 éve Mindig minden nap szédülök. Sok vizsgálaton voltam minden negatív csak nyaki sérvet állapitottak meg. Már ugy érzem nem bírom ezt így tovább. Tanácsot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Megfelelő manuálterápia és torna/edzés segíthet, de azt nem tudom, mennyire tud javulni vagy elmúlni, mert még én is "menet közben" vagyok.
2021. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok gyógytornászhoz. De nem igazán segít
2021. dec. 8. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógytorna önmagában nem biztos, hogy elég, és sajnos sok idő, mire hatást lehet várni. Nekem a terapeutám azt mondta, hasonló betegének egy év volt kb. De mindenki más, nem lehet általánosítani.
2021. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegsebész látta a felvételt? Lehet hogy a sérv ideget, gyököt nyom. És igaz, a torna se mindenható.
2021. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem látta
2021. dec. 8. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor mutasd meg valakinek, mert gyorsan választ kaphatsz mindenre.
2021. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!