Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok. Mindig...

Pánikbeteg vagyok. Mindig szédülök. Sok vizsgálaton voltam minden negatív. Csak nyaki sérvet állapitottak meg. Kérem ha tud segíteni olyan aki ebben a cipőben jár és elmúlt a szédülése ossza meg velem?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
"Szimplán" a nyaki sérv okozza a szédülést. (Amitől meg persze hogy kialakulhat a bizonytalanság és a félelem miatt a pánik.) Gyógytornázni kell rendszeresen, de jó pár hét, hónap, mire használni fog. És innentől életed végéig vigyáznod kell rá, hogy mozogj. Sok gép előtt ülés vagy telefonnyomkodás szokta okozni... Ha ülő munkád van, kérj meg egy gyógytornászt, állítsa be pontosan számodra az asztalt, széket, ez sokat nyom a latban, hogy jól tartsd magad.
2022. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!