Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha öngyilkos gondolatokkal...

Ha öngyilkos gondolatokkal magamtól bemegyek egy pszichiátria ambulanciára, ott mi fog történni velem?

Figyelt kérdés
Még aznap haza is engednek vagy bent tartanak több napig? Adnak gyógyszert? Még soha nem voltam ilyen helyen, de mostanában annyira rossz minden, hogy egyre inkább úgy érzem, hogy be kéne mennem, mielőtt túl késő. Csak nem tudom, mire számítsak.
2023. máj. 24. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem leszedálnak és bent tartanak több hétig.
2023. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Pszichiáter megvizsgál, és az aktuális állapotod alapján dönt. Vagy osztály, vagy ambuláns ellátás.
2023. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ez a hotline, szerintem erre épp jó, ha már így ki van találva, szerintem meg tudják mondani mire számíts, vagy lehet adnak vmi jó tippet


116-123 és 06-80-810-600


[link]

2023. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
Bent tartanak.
2023. máj. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy pszichiáter megvizsgál, elbeszélget veled, és megpróbálja ez alapján megítélni, hogy mennyire veszélyeztető az állapotod jelenleg. Egyáltalán nem biztos, hogy bent akar tartani, ha úgy látja, hogy "csak" gondolati szinten van jelen az öngyilkosság, és megtenni nem fogod.
2023. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem gondolati szinten volt jelen, de mivel a szakorvos nem látta, hogy abban a stádiumban vagyok, hogy meg is tenném így haza küldött antidepresszánssal és nyugtatóval. :D
2023. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!