Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyikossági gondolatok miatt...

Öngyikossági gondolatok miatt beutalhatnak pszichiátriára?

Figyelt kérdés
A pszichiáteremnek a múltkor megjegyeztem hogy mikor nagyon kiborulok olyanokat hangoztatok, hogy meg akarom ölni magam. Akkor is megkérdezte, hogy beutaljon-e kórházba. Ha megint ilyenről beszélek lehet következménye?
2018. dec. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
jó kérdés, de valószínű sok emberben megfordult már a gondolat.
2018. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak ha akarod.
2018. dec. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen állapotban vagy,milyen a pszichiáter.Én jártam úgy,hogy visszamentem a pszichiátriára ahol egyszer már kezeltek.Ott az járóbeteg elkáásra leküldtek.Mondtam,hogy öngyilkossági gondolataim vannak,meg kezeltek az osztályon stb.Mindenáron gyógyszert akart írni az orvos.Mondtam ,ha elenged,ismerem már annyira magam,ne írjon gyógyszert.Végül úgy döntött,hogy elenged és írt gyógyszert.Este bevettem a doboz Rivotrilt fél liter házipálinkával.Három napig nem tudtam magamról.Szóval néha hiába mondja az ember,hogy mit gondol meg érez...
2018. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!