Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le lehet állni az antipsichoti...

Lizzi kérdése:

Le lehet állni az antipsichotikum szedésével? Ezzel kapcsolatban saját tapasztalat is érdekelne.

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Errol az orvosodat kerdezd meg szerintem
2023. máj. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le lehet. De visszaeshetsz. Mire kapod?
2023. máj. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Súlyos depresszió, szociális fóbia, kilátástalanság érzése, öngyilkkossági gondolatook. nincs pzichózis, hanem erős szociális fóbia, csak nem hatott 2féle antidepresszáns, otthon szedtem 2 hónaig aripiprazolt, ami túlpörgetett de frusztrációk erősödtek.
2023. máj. 8. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Orvossal egyeztess cseréről. Erre szerintem Ketilept vagy Amitrex lehet jó.
2023. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A frusztrációk abból adődtak, hogy újra volt kedvem és türelmem a kedvelt tevéknységeimhez, barkácsoltam de nem tudtam úgy örülni, mint ahogy szoktam. ez pszichózis?

A szociális fóbiám sem javult tőle. elidegenedtem az emberektől, mert túl sok bántás ért iskolai és családi környezetben. Ez pszichózis?

Most ripedont kapok. Úgy érzem nincs szükségem rá. Csak örömöt szeretnék érezni

2023. máj. 9. 02:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem pszichotikus tünetek. Szorongást is old a gyógyszer. Ritkán pozitív érzelmeket is elnyom. De annak lehetett más oka is.
2023. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bipoláris vagy.
2023. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, ezt miből gondolod?
2023. máj. 23. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
le lehet vele állni,én megpróbáltam,de majdnem agyonvertem egy embert a hiánya miatt,a napokban megyek Amerikába rehabra.
2023. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!