Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől jöttek ki mirigyek...

Mitől jöttek ki mirigyek borotválás után?

Figyelt kérdés

Egyik nap leborotváltam a hímvesszőm feletti szőrzetet,majd másnap arra lett figyelmes,hogy két apró mirigy is megjelent (nem,nem szőrbenövés). Ez mitől lehet? korábban nem fordult elő ilyen és nem csak esztétikailag zavar,hanem aggódom,hogy következő alkalommal a borotva beleakad ha nem figyelek eléggé oda,vagy ha nem veszem észre a szőr alatt.

Eldobhatós Gillette borotvával történt,meleg szapanossal vízzel, a jócskán köldök alatti medence felületen. További kérdésem mely nem ezzel egyenesen arányos,hogy múltkor egy darab mirigyszer pötty jött ki,mely viszont a hímvessző telis közepén jelent meg,ahol nem nő egyáltalán szőr. Ennek mi a kiváltója,el fog e múlni,mi lehet ez?



2023. máj. 25. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, volt nekem is így. Pontosan nem tudom de úgy érzem hogy a borotvakrémtől mert amióta a barátnőm csinálja azóta nem szokott.
2023. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt kérlek esetleg meg tudod mondani,hogy mit használsz rá? Akár borotváláskor,akár utána?
2023. máj. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!