Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A lelet nem mutatott ki...

A lelet nem mutatott ki semmit, de én félek - gyomorszájon rúgtak és kissé most fáj-ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ma gyomorszájon rúgtak labdával. Mivel ez az első órán történt, egész nap nem ettem és csak most este tudok enni, mert most szabadultam el a kórházból. A miat is émelyeghet és kissé fájhat a gyomorszájam ? Azt mondták, ha hányok szédülök, vagyy fáj, akk menjek vissza, mert egyenlőre se a röntgen, sem az ultrahang nem mutatott ki semmit. Azt írták, hogy minden normális és semmi jele,h bármien enmű sérülés szendvedtem azon kívül,h megrúgtak...majd elmúlik...rem.... Nyugtassatok meg, h csak az éhségtől van....félek és nem akarok kórházba menni :S:S Nagyon köszi,h válaszoltál -v elolvastad :)
2010. okt. 11. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet ilyenkor szabadon enni bármit ?
2010. okt. 11. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett h itt kínlódsz már rég ettél volna amit szeretnél. Aki nem tud focizni az inkább ne is játszon megérdemli. Rúghattak volna fejbe is.
2010. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fociztam...a fiúk fociztak, én pedig csak mosdóba indultam míg szépen nekem nem csapódott a labda..a szar az, h a kijárati ajtó a tesiteremből az pont a kapu mellett van. Nem tudok és nem is játszottam focit....azt azért megemlítettem volna, de köszi, h csak így beírod, h az én hibám. Miért is ne...
2010. okt. 11. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Bárkivel előfordulhat ilyen baleset, míg diák voltam, engem is rúgtak meg úgy, hogy nem is játszottam, csak a gyerekek nem elég ügyesek és néha kiszáll a labda.


Azt tudom mondani, amit a kórházban mondtak, hogy egyél, hátha elmúlik, de ha nem vagy rosszabb lesz, esetleg nem tudsz enni, akkor feltétlen menj vissza a kórházba, nehogy komolyabb, rejtett bajod legyen.


25/l

2010. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugodj meg,nem kell mindjárt rosszra gondolni.Szerintem most nehéz ételeket ne egyél,de ha a gyomorszájat ütés éri normális,hogy egy-két napig fáj.Ha lehet pihentesd,feküdj hanyat,az jót fog tenni.Ha valami komoly baj lenne,akkor a kórházban észrevették volna.
2010. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!