Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid oltás után tapasztaltato...

Covid oltás után tapasztaltatok mellékhatást illetve olyan tünetet ,ami előtte nem volt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
28%

Mellekhatas az oltas masnapjan mindenkinek volt szinte. Aztan kesz, elmult. Viszont azota a depressziotol a menstruacios zavarig minden ettol van a konteo kedveloi szerint.

Azt tapasztaltam oltas utan, hogy amikor covidos lettem, alig volt bajom.

2023. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

1.

Örülj hogy megusztad,se masok nevében ne beszélj,akiket nem is ismersz!!


Én sajnos csak más nevében tudok véleményt mondani,mert már nem tudja elmondani,mert meghalt ótást követően!

2023. jún. 14. 19:32
 3/37 anonim ***** válasza:
59%

A buta ember nem tud elvonatkoztatni a saját tapasztalatától. Nem érti az átlagos, az általános és a személyes élmény közti különbséget (sem). Hát hogyan lehetne elvárni ilyen valakitől, hogy tisztán lásson az első olyan eseményt illetően, ami a bolygó egész lakosságát érintette nagyon gyors akcióban? Sehogy.

A mellékhatások kisebb része heveny, sokkal, de sokkal nagyobb része idült. Éves / évtizedes időtartamban.

A beadott lötty is folyamatosan változott, a különböző termékek is nagyon eltérőek viltak egymástól. Rengeteg volt a placebo is.

Felvették az oltást. Felvették a bélyeget. Már kivenni nem lehet.

2023. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
4: Ez az egyik oltási tünet. Hallucinációk.
2023. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Akartam válaszolni, de látom, nincs értelme, megint ugyanaz a műsor.
2023. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Úgy látom hogy a csendes többség elismeri az oltás mellékhatásait ami az emberek több mint 50%-ánál jelentkezett .


Ezt sajnálatos módon a hivatalos média az oltás kampány teljes ideje alatt letagadta!

2023. jún. 15. 00:24
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Igaz késő, de ma már az orvosok se tagadják, hogy sok bajt okozott. Személyes tapasztalat.
2023. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Alig 26 éves vagyok,Nő

Soha semmi baj nem volt a vérnyomásommal. De amiota megkaptam az oltast a vernyomasom olykor olykor megemelkedig,nem kórosan ilyen 130-135 ig megy csak. De ram inkabb az alacsonyabb volt a jellemzo tehat 80-100 kozotti és igen én a 80 as vernyomassal is koszonom szepen jol ereztem magam

Igy ertheto szerintem hogy ehhez viszonyitva a 130 valamennyi azert eleg jelentos! Es itt bizony mar erzek enyhe fejfajast.


Mast szerencsere nem tapasztaltam

2023. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Én hál istennek nem oltattam be magam, de akik körülöttem beadatták a vakcinát voltak, akik hormonzavarokat figyeltek meg magukon vagy a vérnyomásra panaszkodtak holott ezelőtt semmi ilyen bajuk nem volt.

Amit ennyire erőszakosan nyomatnak, szinte zsarolnak ahogy ezt tette a média és a kormány már nem jó jel.

2023. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%

Nem oltattam volna be magam

De mar ott tartott az egesz hogy lassan megalt az elet azok szamara kiknek nem volt oltasuk.

Nem azert oltattam be magam mert bulizni akartam,mert strandolni akartam NEM.

Hanem azert mert ha neadjisten a kisfiam,aki akkor meg 1 eves se volt! Valami miatt korhazba kerult volna...a nyamvadt oltasi kartya hianyaba nem mehettem volna be hozza! Es semmikepp se szerettem volna magara hagyni emaiatt.

Szomoru hogy mostmar aztse tudjak mi az az oltasi kartya,mar elvan felejtve,akar ketté is torhetnem mar...

Csak sajnos az oltas mar bennem van ! Es azt ki mar nem vehetem

2023. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!