Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szabálytalan volt a gyomortükr...

Szabálytalan volt a gyomortükrözésem?

Figyelt kérdés
A gyomortükrözésemnél az asszisztens nő nyomta le a csövet az orvos az eszköz végét fogta,ő kanyarodott vele,elől volt az asszisztens hátul az orvos a monitort figyelve.Nem az orvosnak kéne dugni a csövet?

2023. jún. 17. 16:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Hm. Ha ilyenekre is sikerült figyelned, akkor nem nagyon rázhatott meg a dolog.
2023. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy megrázott,csupán valahol az rázott" meg",hogy szerintem az asszisztens csinált valamit amit szerintem az orvosnak kellett volna,ezért is kérdeztem meg hogy másnak hogy volt.
2023. jún. 17. 17:03
 3/38 anonim ***** válasza:
65%
Ez mindenhol így van a világon. De nem muszáj orvoshoz menni, ha csak problémázni tudsz.
2023. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudtam,egy-két videót láttam neten,ott az orvos csinálta egyedül,az asszisztens csak a fejét fogta a delikvensnek.Ezért is kérdeztem hogy másnak mik a tapasztalatai,nem flegma szemrehányásokat kértem.
2023. jún. 17. 17:43
 5/38 anonim ***** válasza:
36%
Nem voltam flegma. Nem kötelező orvoshoz járni. Ha csak kritizálni tudsz akkor meg lehet dögleni otthon is.
2023. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg mi a jelentősége ennek?
2023. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

Ötöske, nem problémázik a kérdező, és nem kritizál, csak feltett egy kérdést. Amúgy igazad van, nem flegma voltál, hanem bunkó.

És nem, nincs semmi jelentősége, csak a kérdezőt érdekelte volna ez, mert ő még ilyenen nem volt, és máshogy képzelte volna el elsőre.

Mondjuk ezzel a troll stílusoddal kizárt, hogy hiteles válaszokat adsz. Ha ennyire utálsz válaszolni, nem muszáj ám gyakorizni! Mehetsz pl. kocsmába is, bár ott rövidesen agyonvernek, ha ezt a stílust hozod.

2023. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
66%
Heteske, orvos vagyok és tele van a tököm az ilyen kérdező kategóriájú seggfejekkel, akiket bármilyen jól látsz el akkor is bele fog kötni valamibe. Aztán csodálkoztok, hogy miért nincsen itthon elég orvos. Nos ezért nincs.
2023. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
35%
8. Dokika, lehet attól még normális stílusban is válaszolni. Képzeld, őneki ez új volt még, és máshogy képzelte az egészet, és fel mert tenni egy kérdést. Ilyen orvosok jobban tennék, ha nyugdíjba mennének, ha semmi türelmük az emberekhez. etikát nem tanítottak, doki? Inkább vezesse le doki, a frusztrációját valahol máshol, mert szart se ér, ahogy itt bohóckodik a gyakorin a lekezelő válaszaival. Nem fogok hagyatvágodni, mert két betű ott van a neve előtt, ha jellemben egy nulla!
2023. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Miért kellene normális stílusban válaszolni egy rosszindulatú kérdésre? Történt egy normális szakszerű ellátás és a kérdező egyből azt keresi, hogy hol köthetne bele az orvos kollégába valami idióta indokkal ahelyett, hogy örülne, hogy el lett látva. Az én betegeim átlag fél évet várnak egy ilyen vizsgálatra.
2023. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!