Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lassan 18. évemet töltő fiú...

Lassan 18. évemet töltő fiú vagyok, akinek nagyon nagy baja az úgynevezett "gynocomestia" (férfiaknál elnőiesedett mell. Esetemben mellbimbóm olyan mintha fel lenne fújva). Jó ötlet-e ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ezzel már kb 13-14 éves korom óta szenvedek és nem fog magától eltűnni műtét nélkül ami 1m+ forintba fáj. Nade van egy olyan ötletem, hogy ha én ezzel elmegyek a doktorhoz hogy elkezdett fájni is (miközben nem), akkor az egyetlen dolog amit tehetnek az az hogy kiveszik egy ingyen műtét keretein belül (legalább is ez a gondolatmenet). Erről kérném ki a véleményeteket hogy mennyire is jó ötlet vagy sem, esetleg alternatív megoldást

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. jún. 17. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
TB alapon ingyenes, nézz utána: [link]
2023. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az igen! Köszönöm a linket, el is megyek vele a háziorvosomhoz. Viszont akinek ilyen tapasztalata van azt szívesen meghallgatnám továbbiakban kommentben.
2023. jún. 18. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!