Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha időközönként kontrollra...

Ha időközönként kontrollra kell járnod, hogy viseled lelkileg? Vagy eleinte hogy viselted?

Figyelt kérdés

Nekem egészen év elejéig semmi bajom nem volt. Szűrővizsgálatokon kívül (nőgyógyász, fogorvos) semmilyen orvoshoz nem jártam soha. Beteg max egy évben 1x-2x vagyok, kórházban életemben nem voltam.

Év elején kiderült, hogy nőgyógyászati betegségem van, és fél évente vissza kell járnom ellenőrzésre.

Nekem ez az első félévem teljesen ráment erre. Folyamatosan ideges vagyok, félek, hogy vajon mi derül ki majd megint. Biztos rosszabb lesz a helyzet. Rettegek az újabb időponttól.

Belegondoltam, hogy mi van ha egész életemben fél évente vissza kell majd járnom és tönkreteszi a mindennapjaim ez az ideg, akkor bekattanok.


Ti hogy viselitek ha ilyen helyzetben vagytok?


(30 év alatti nő vagyok)



2023. jún. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem gorcsoltem rá. Pont azért járok kontrollra, hogy ne kelljen idegeskedni. Megvizsgál minden rendben aztán majd találkozunk X hónap múlva. Nincs ebben semmi.
2023. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem 4 havonta kell kontrollra jelentkeznem. És? Van közte 119 nap. Addig mi a ménkűnek görcsöljek rajta?
2023. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem nagyon megvisel. :(
2023. jún. 21. 18:30
 4/5 Sssaszem ***** válasza:
Szegény. :( Mi a betegséged? Olyankor mit csinálnak?
2023. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnéz ultrahanggal a nőgyógyász,hogy nem lett-e nagyobb a jóindulatú daganat mint korábban.

Gondolom műtét ha rosszabb a helyzet.

2023. jún. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!