Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor fogják feltenni a...

Mikor fogják feltenni a rögzített fogszabályzómat a Heim Pálban?

Figyelt kérdés
Már vettek mintát és a röntgenen is túl vagyok, viszont nem mondták meg, hogy a következő időpontomon mi fog történni pontosan... Annyit kértek, hogy hozzam min. a felét a fogszabályzó árának. Akkor holnap már fel is teszik?

2023. júl. 18. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet
2023. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Felpróbálják. Akkor teszik fel véglegesen, ha ki van fizetve a teljes ár
2023. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyelőre csak elmondták a kezelési tervemet, amely szerint ki kell húzatni 4 fogamat, hogy normálisan elférjenek a fogaim és ne okozzanak izületi problémákat. Sajnos nagyon sokan várakoznak és így csak májusban tudja az orvos feltenni nekem is.

Egyébként pedig csak a felső fogszabályzót engedték meg, hogy most fizessük ki, ami 53.000 ft-ba került. Ezt csak azért mondom, ha később valaki szintén kíváncsi ezzel kapcsolatban.

2023. júl. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!