Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyugtasatok meg.Napok óta fáj...

Nyugtasatok meg.Napok óta fáj a gyomrom.7honapja refluxos vagyok azóta szedem az Emuzolt 40mg-t és Ulcamedet.Most vagyok túl egy antibiotikumos kúran.Kozbe is szedtem a gyógyszereket.Ha folyamatosan szedem a gyógyszereket akko is ki jöhet a fekély?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2023. júl. 20. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es még annyi,hogy hányinger,étvagycsokkenes nincs. Vagy nem tudok tőle aludni ilyenkor csak a quamatel használ. Vagy ha éjjel ki megyek pisilni akkor utána fájdul meg.
2023. júl. 20. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeded közbe ezeket úgy nem mert védenek
2023. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó köszönöm 😀 Meg nyugodtam😀 Mondjuk most lábaltam ki a vékonybélgyulladasbol ami miatt diétara fogtak.Fogytam is tőle 😀 Akkor csak a refluxom nem örült az antibiotikumnak 😔
2023. júl. 20. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:

vegyél lenmagot. egy kávéscsészébe tegyél kb. a csésze feléig vagy kevesebbet. forró vízzel önzsd le, várj amíg megdagad. kiskanállal eszegesd kora reggel és étkezések előtt.

ezzel egy nyákos réteget képzel a torok, garat és a gyomrodban.

mindenkinek ezt tanácsolom, de sohase fogadják meg. pedig engem ez tett helyre.


helikóbaktériumom volt, ki is lyukadt a gyomrom. egész életemre azt jósolták h sok savlekötőt stb. gyógyszereket kell szednem. egy évig csináltam ezt a lenmagozást és úgy helyre jöttem h sohase lettem refluxos sohase kell semmi savlekötő vagy egyéb gyógyszer.

2023. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😀 meg fogadom 😀 este is lehet?
2023. júl. 20. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
persze.
2023. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!