Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ciki volt így átadni a dokinak...

Ciki volt így átadni a dokinak az ajándékot?

Figyelt kérdés

Na hát igazából lehet gáz voltam, de gondolom egy orvossal azért csak távolságtartóbb az ember… mégha akkor is hozzájártam magánban terhesgondozásra.

Szóval elmentem a 6.hetes kontrollra,ahol átadtam az ajándékot de csak úgy hogy az asztalra letettem elé mikor veleszemben ültem. :D vagy állva kellett volna puszi-puszival? :D

Na de most komolyan



2023. júl. 29. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Miért viszel te ajándékot? Mi volt benne? Pénz, mert az bűncselekmény.

Magánorvosnál meg adott a tarifa, amiről vényt kapsz.

2023. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pénz volt benne… kis csomag, de nem pénz
2023. júl. 29. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Ciki ajándékot adni az orvosoknak.
2023. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell puszizkodni. Ettől még nem lettetek barátok. Ha mindenképpen adni akarsz valamit, akkor vagy állva a kezébe adod, vagy ülve leteszed az asztalra, miközben köszönetet mondasz.
2023. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem adtam a kezébe, hanem letettem az asztalra csak
2023. júl. 30. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy kacsát meg tíz tojást vittem.

Ez gáz!Én is olyan helyen vagyok ahol szoktak felkínálni dolgokat.

Pénz ide,anyagi szükösség oda, az igazság az,hogy ez nekem kellemetlen.Nem kell nem fogadom el.Ennyi.

Persze tudom hogy sok embernek van olyan vastag bőr a pofáján, hogy az összeget még kevesli is+megoldja ezt a dillemát,hogyhát Orbánék,meg infláció,meg kevés a rendes jövedelem..

2023. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!