Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ajándékot vennétek a...

Milyen ajándékot vennétek a dokinak? Ital szóba se jöhet mert már dobozolják olyan sokat kap. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősét kérdeztem ő azt mondta vegyünk neki valami magyaros házi szalámit vagy hasonlókat mert szereti a hasát. Nem ciki? Pénzt adunk neki 20000ft-ot de valami csomagba tennék a borítékot. De bármilyen jó ötlet érdekelne, esetleg ti mit adnátok? Egy nagyon emberközpontú, kedves ember.
2010. aug. 7. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ajándékkosár?
2010. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy olyat is kap sokat. Valami frappáns akár maradandó dolog is lehetne. Azt tudom hogy szereti a focit.
2010. aug. 7. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor egy utalvány orvosi segédeszköz boltba sok van nézz utána.
2010. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tokaji aszúval töltött bonbon... iszonyatosan finom, és minőségi. Csodaszép díszdoboz van hozzá, és a csokit mindenki szereti, ilyesmit pedig nem kap a Spar-ban :))))


[link]

2010. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúú ez a bon bon nagyon jó ötlet megnéztem nem is olyan drága mint gondoltam. Nagyon tetszik de még várok ötleteket:)
2010. aug. 7. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
ha van a dokidnak kisebb gyermeke, akkor inkább neki nézzél valami olyan ajándékot, amire ha ránéz az orvosod miközben a gyermekével játszik, akkor eszébe jutsz, és még jobban is örülne neki , mint egy italnak:) véleményem szerint...:)
2010. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!