Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adnátok egy...

Milyen ajándékot adnátok egy fiatal dokinak a szülésért, ha pénzt nem fogad el?

Figyelt kérdés
A jó minőségű boron és csokin kívül.... Családja nincs, különös hobbija sem, munkamániás. :)
2009. okt. 27. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékkosár 5-10 eFt-ért. Mi ezt adtunk anno. ;o)
2009. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ajándékjegyet színházba, vagy valami tuti kis könyvet, pl.természetfotókról, állatokról, épületekről
2009. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is ajándékkosár, és ha akartok, még pénzt is tudtok bele csempészni.
2009. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A miénk is fiatal volt, a nővérkék elmondták a kérdésemre, hogy szivarozik, így ő - igen drága - szivart kapott :)

Amúgy ha semmi ilyen extrája nincs, akkor tényleg ajándékkosár.

2009. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nahát! Még vannak ilyen orvosok??

Ajándékkosár, idézetes könyv, verses kötet (a drágábbik fajtából), Parker toll (vésethetsz is bele), pezsgő/bor (különlegességet vegyél). Ha nem iszik, 1 ü. drága pezsgő/bor akkor is "jól jöhet", nagyon drága belga csoki,...

Esetleg párosítva. Pl. toll + könyv, drága csoki + pezsgő...

+ 1 képeslap, lehetőleg köszönő vagy babás (Anne Geddes), pár sorral megköszönve a munkáját...

Bár nekem lett volna ilyen dokim!

2009. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtte!

Én is ajándékkosarat adnék, vagy olyasmit, amit az előző ír. Pl. egy menő toll + határidőnapló, vagy hasonló dolog, amit elméletileg egy orvos tud is használni.

2009. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is az ajándékkosárra voksolok! Egy olyat, amit Te állítasz össze.
2009. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!! Mi is ajándékkosárra gondoltunk, csak a már meglévő borok meg csokik mellé töröm még a fejem vmin.... Köszi még egyszer a tippeket!
2009. okt. 28. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi van ha utálja a bort? :D A toll jó ötlet. Biztos kevesebbet kap, mint ajándékkosarat. Bár amikor nőgyógyász szomszédságában laktam, ő elmondta, h jók ezek a kosarak, mert így nem vesz ajándékot senkinek. :D kapott egy bort aminek az volt a cimkéjén, h "k.rvajó bor"
2009. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A bort biztosan szereti, kinyomoztam! :)

Köszi a válaszokat!

2009. okt. 29. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!