Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó masszőrt tudtok ajánlani??...

Jó masszőrt tudtok ajánlani?? Igazából férfihez szeretnék menni, de senki ne lásson bsls semmit.

Figyelt kérdés
A vállammal szeretnék amúgy menni, meg a hátammal. Váll, lapocka, hát, nagyon nehezen jön helyre. Sajnos úgy a googlebe nem találtam masszőrt, h rátudnék keresni, hogy most hol van férfi, hol nő?! Köszönöm.

nov. 27. 19:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Budapesten. Köszönöm!!!
nov. 27. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel a Decathlonos labdával szoktam átgurítani a fájó pontokat.

Nagyon sokszor csak a fájdalmas pontokat kell szétmasszírozni.


[link]

[link]

nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Zsemler tibor. A sherlock rehab honlapjan tudsz hozza idopontot foglalni. Zugloban.

Bar nekem balazs viki jobban bejott, o a masik sherlokos helyen van, budan.

nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. Na akkor lehet megprobalom a női masszőrt majd. Nagyon köszönöm, meg azt is, h leírtad a személyes tapasztalodat.


Köszönöm a kis labdás tippet. Jelenleg kínomba nemtudom még melyik iranxba induljak el, mert meghalok a vállfáhdalomtól.... Lehet orvoshoz kellene menni, de ugye a kérdés hova, meg mire bekerülök orvoshoz tenyleg bedilizem. Es a munkahelyrol is most rúgtak ki, leepites miatt úgyh nagyon nem is tehetem meg h magandokit fizessek. Persze a masszőrt se annyira de az talán olcsóbb....

nov. 28. 03:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Most kezdd el intezni az orvost. Haziorvostol.beutalo, a beutalas helyere meg idopontfoglalas. Sokaig fog tartani de csak celzott kezelessel es gyogytoenaval fogsz meggyogyulni

A masszor a tuneteket enyhiti es nem az okot mulasztja el

nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Masszírozásban ismert a "kutyaharapás szőrével" elmélet, miszerint fájdalmat csak fájdalommal lehet eltüntetni. Szóval keresd meg a fájdalmas pontokat és masszírozd, nyomkodd őket. Nekem sokszor van olyan hogy szinte égnek a fájdalomtól ezek a pontok, a bepisilés kerülget amikor megmasszírozom, de utána mindig elmúlik. Szerintem a labda is egy jó ötlet, mert ezek a barázdák segítik megtalálni ezeket az érzékeny pontokat és csak görgetni kell. Egy idő után megszokja a kéz. Jól rá kell nyomni, ha bírod!
nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek is jók tudnak lenni, de ehhez már lehet hogy inkább egy másik ember kell, mert nem úgy éred el a távolabbi pontokat, nem áll rá a kezedre.


[link]

[link]

nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Rendben intezem a dokit is. Igen van egy olyan erzesem h ezen a terulwten amilyen allapotba vgyk, ezen a masszazs mar nem segít. Főleg ha sima nyújtásra is rosszabb lett.
nov. 29. 01:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Többet kéne mozogni, párszor elmenni futni, átmozgatni magad, nekem az is segít.
nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!